مسابقه قویترین مردان جهان در ایران (قشم) جمعه 15 بهمن 1389 مسابقات قویترین مردان جهان با حضور 12 ورزشکار از 10 کشور اروپایی و 3 تن از قویترین مردان ایران طی روزهای 23 لغایت 24 بهمن در جزیره قشم برگزار خواهد شد. به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این رقابتها تحت عنوان جام خلیج همیشه فارس و بمناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران برگزار می‌شود و 15 ورزشکار شرکت کننده در آن در 9 آیتم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا قویترین مرد جهان را از بین خود معرفی نمایند. روح الله داداشی، مسلم ... ادامه مطلب ...

مسابقه قویترین مردان جهان در ایران (قشم) جمعه 15 بهمن 1389
مسابقات قویترین مردان جهان با حضور 12 ورزشکار از 10 کشور اروپایی و 3 تن از قویترین مردان ایران طی روزهای 23 لغایت 24 بهمن در جزیره قشم برگزار خواهد شد.
به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این رقابتها تحت عنوان جام خلیج همیشه فارس و بمناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران برگزار می‌شود و 15 ورزشکار شرکت کننده در آن در 9 آیتم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا قویترین مرد جهان را از بین خود معرفی نمایند.
روح الله داداشی، مسلم دارابی و مهرداد باجلان از ایران بهمراه دنیس ریچارد جانوش از مجارستان، آلکساندر لاشین از اوکراین، بروسکاس سایولیوس و زیمینیسکاس دالیوس از لیتوانی، یوری کولماکو از روسیه، برانیسلاو گولیر از اسلوواکی، جورجی دونیجا شویلی از گرجستان، ریچارد واد درلیندن از هلند، مارکوس مانیک و لوری نامی از استونی، گرگور استینگار از اسلوونی و کریستوف رادزیکاوسکی از لهستان ورزشکاران شرکت کننده در این رقابتها خواهند بود.
قضاوت رقابتهای قویترین مردان جهان بر عهده آقایان فرامرز خودنگاه بعنوان داور اول و گونتارس کاشینزاز لتونی به عنوان داور دوم خواهد بود. 


نوشته شده در تاریخ شنبه 4 اردیبهشت 1395    | توسط: یاس جوان    |    | نظرات()